חיפוש
מבצע


       
 

שמן מליסה אורגני 2.5 מ"ל

Melissa Organic Essential Oil 2.5ml

מחיר: 240
שמן מליסה מופק מכל חלקי הצמח ומקורו בצרפת. הוא בעל ריח מתוק ולימוני. השמן מרגיע ומרומם נפש ומתאים במיוחד בתקופת לחץ מתמשכת, באמצעות הענקת אנרגיה יומית מחזקת. כמו כן, השמן מאזן הורמוני מין נשיים. בהיבט הקוסמטי, השמן מסייע בחידוש רקמות ומתאים לעור שמן, אקנה, עור רגיש ומגורה, מסייע בטיפול בשיער שמנוני ובטיפול נגד נשירה.

יתרונות

מסייע בטיפול בווירוס ההרפס (באמצעות מריחה ישירה);
מתאים לשימוש בתקופת טרום המחזור;
משפר את האנרגיה ומוריד לחצים.
 
אזהרות: אסור לשימוש בזמן הריון ולאנשים עם לחץ דם נמוך. יש להשתמש במינון נמוך מאוד ומדולל עם שמן בסיס ולעשות בדיקת רגישות על העור לפני השימוש. באמבט- לא יותר מ-4 טיפות. אין להיחשף לשמש לאחר השימוש. 

הוראות שימוש

באמבטיה ובמקלחת:

שמן מליסה נשאף דרך הארומה שלו וחודר דרך העור. ניתן להוסיף 5 טיפות לכל מי אמבט, ג´ל רחצה או שמן בסיס. לילדים מעל גיל שנתיים או למבוגרים בעלי עור רגיש, יש להפחית ל-2 טיפות לכל היותר.

אינהלציה:

טכניקה זו מסייעת בטיהור אזור הפנים והאף. למבוגרים, יש להוסיף 4-6 טיפות לקערת מים רותחים, לכסות את הראש עם מגבת ולשאוף. ילדים מעל גיל שנתיים, ומבוגרים בעלי עור רגיש או הסובלים מאסטמה, אין לשאוף ישירות, אלא יש להניח את קערת המים הרותחים והשמנים בחדר סמוך.

עיסויים:

ניחוח מרענן ומרומם להענקת תחושה טובה. למבוגרים ניתן להשתמש ב7 טיפות בכל שמן בסיס. לילדים מעל גיל שנתיים או למבוגרים בעלי עור רגיש, יש להשתמש בעד 3 טיפות בכל שמן בסיס. 

מפיצי ריח ומבערים:

מפיץ ריח טבעי. טכניקה זו משרה אווירה נעימה ורוגע בכל רחבי הבית. יש להוסיף 1-3 טיפות שמן מליסה לכל מפיץ ריח או מבער.
אם אין בידך מבער - הניחי קערת קרמיקה או זכוכית עם מלח גס וטפטפי 5 טיפות מהשמן... הארומה תתפשט בבית.משלוח

עלות משלוח 30 ש"ח.
בקנייה מעל 299 ש"ח המשלוח הינו ללא עלות.
המשלוח מגיע עד לבית הלקוח בטמפרטורה מבוקרת עד 4 ימי עסקים.
.מדיניות החלפות והחזרות בהתאם לתקנון האתר


מוצרים משלימים
Blacknet.co.il - בניית אתרים