שמן ילנג ילנג אורגני

Organic Ylang Ylang oil

מחיר: 80  60
לילנג ילנג ניחוח חושני. הוא משמש כאפרודיזיאק (מעורר מיני) לנשים וגברים לאורך שנים רבות. מרבית הבשמים משלבים שמן ילנג ילנג, בדיוק מסיבה זו. בשל ריחו המיוחד, לילנג ילנג השפעה נפשית נפלאה. הוא מרגיע את מערכת העצבים, מקל על לחץ וחרדה ומשפר את איכות השינה. בשמו השני, שמן ילנג ילנג נקרא הטטנוס של הטבע.

יתרונות

   ·       השמן משרה תחושה של שמחה ותקווה;

   ·       מתאים מאוד לשימוש לאחר טראומה או לשיכוך סערה רגשית;

   ·       מחטא פצעים, מחתך עד כוויה או עקיצות יתושים, מגן על הפצע מזיהום ומזרז ריפוי.


הוראות שימוש

באמבטיה ובמקלחת: השמן האתרי הזה נשאף דרך הארומה שלו, ודרך העור. למבוגרים, ניתן להוסיף עד 5 טיפות ל2 כפות שמן אמבט, ג´ל אמבט או שמן מוביל. לילדים מעל גיל שנתיים או למבוגרים בעלי עור רגיש, יש להפחית ל2 טיפות לכל 2 כפות. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.

אינהלציה: הטכניקה הזו עוזרת בטיהור אזור הפנים והאף. למבוגרים, יש להוסיף 4-6 טיפות לקערה עם מים רותחים, לכסות את הראש עם מגבת, ולנשום. ילדים מעל גיל שנתיים, ומבוגרים בעלי עור רגיש או עם אסטמה – אין לשאוף ישירות. במקום זאת, יש לשים את הקערה עם המים הרותחים והשמנים בחדר סמוך. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.

עיסויים: מרגיע את הגוף והמחשבות, ועוזר בשחרור שרירים דואבים. למבוגרים ניתן לשים עד 15 טיפות ב2 כפות של שמן בסיס. לילדים מעל גיל שנתיים או למבוגרים בעלי עור רגיש, ניתן לשים עד 6 טיפות ב2 כפות של שמן בסיס. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.

מפיצי ריח ומבערים: מפיץ ריח טבעי. הטכניקה הזו משרה אווירה נעימה ורוגע. למבוגרים, יש להוסיף 1-3 טיפות במפיץ או במבער. לילדים מעל גיל שנתיים, ניתן להוסיף 1-3 טיפות במפיץ. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.


רכיבים

צמח הילנג ילנג.


משלוח

.משלוח לבית הלקוח עד 3 ימי עסקים בעלות 30 ש"ח. בקניה מעל 299 ש"ח משלוח חינם
.מדיניות החלפות והחזרות בהתאם לתקנון האתר


מוצרים משלימים
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x