שמן ג´ינג´ר אורגני

Organic Ginger oil

מחיר: 110  82
הג´ינג´ר, עוד מימי קדם, שימש כתרופה לכל דבר ואף כיום משמש כצמח מרפא בארצות המזרח וערב. החומר הפעיל בצמח הוא השמן האתרי. הג´ינג´ר מטפל בכאבי פרקים, בבחילות, בשלשולים, במחלות לב וסרטן. הג´ינג´ר נמצא ברשימת החומרים "המזוהים באופן כללי כבטוחים" של מנהל המזון והתרופות האמריקאי. מעין עזרה ראשונה הכרחית בכל בית.

יתרונות

ידוע בשימוש רפואי כבר מהמאה התשיעית;
לטיפול בתופעות אלרגיה עונתית יש להריח מספר פעמים ביום;
לטיפול בכאבי גוף ודלקות פרקים ושרירים יש לעסות את המקום. מומלץ לדלל עם שמן נשא;
לטיפול בבחילות באמצעות הרחה;
לטיפול בהתקררות , הצטננות ושפעת, ניתן למהול מספר טיפות בצנצנת דבש ולצרוך במינונים נמוכים.

הוראות שימוש

באמבטיה ובמקלחת: השמן האתרי הזה נשאף דרך הארומה שלו, ודרך העור. למבוגרים, ניתן להוסיף עד 5 טיפות ל2 כפות שמן אמבט, ג´ל אמבט או שמן מוביל. לילדים מעל גיל שנתיים או למבוגרים בעלי עור רגיש, יש להפחית ל2 טיפות לכל 2 כפות. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.

אינהלציה: הטכניקה הזו עוזרת בטיהור אזור הפנים והאף. למבוגרים, יש להוסיף 4-6 טיפות לקערה עם מים רותחים, לכסות את הראש עם מגבת, ולנשום. ילדים מעל גיל שנתיים, ומבוגרים בעלי עור רגיש או עם אסטמה – אין לשאוף ישירות. במקום זאת, יש לשים את הקערה עם המים הרותחים והשמנים בחדר סמוך. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.

עיסויים: מרגיע את הגוף והמחשבות, ועוזר בשחרור שרירים דואבים. למבוגרים ניתן לשים עד 15 טיפות ב2 כפות של שמן בסיס. לילדים מעל גיל שנתיים או למבוגרים בעלי עור רגיש, ניתן לשים עד 6 טיפות ב2 כפות של שמן בסיס. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.

מפיצי ריח ומבערים: מפיץ ריח טבעי. הטכניקה הזו משרה אווירה נעימה ורוגע. למבוגרים, יש להוסיף 1-3 טיפות במפיץ או במבער. לילדים מעל גיל שנתיים, ניתן להוסיף 1-3 טיפות במפיץ. לא מתאים לילדים מתחת לגיל שנתיים.


רכיבים

צמח הזנגביל.משלוח

.משלוח לבית הלקוח עד 3 ימי עסקים בעלות 30 ש"ח. בקניה מעל 299 ש"ח משלוח חינם
.מדיניות החלפות והחזרות בהתאם לתקנון האתר


מוצרים משלימים
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x