חיפוש

אתיקה

אנו גאים להיות החברה הבריטית הראשונה למוצרי בריאות וטיפוח, המאושרת על ידי For Life וFair for Life by IMO.

אנו מאמינים שהמשימה שנו היא לשפר ולהגן על הבריאות של אנשים, ורווחה מתחילה בנטיעת הזרע הראשון, הרבה לפני שהמרכיבים שלנו מגיעים למפעל האקולוגי שלנו.


פגשו את האנשים שמייצרים את המרכיבים שלנו

שיפור איכות החיים של אנשים הוא בעצם המטרה שלנו. חיי הלקוחות שלנו, חיי העובדים שלנו, הספקים, בני משפחותיהם והקהילות שלהם. אנו עושים זאת על ידי תמיכה בחקלאות אורגנית, קצירה טבעית, ותכניות סחר הוגן. אנו מאמינים שבניית קשרים חזקים וארוכי טווח מועילה לכולם, ומשתדלים מאד להבין מהיכן בדיוק המרכיבים שלנו מגיעים, איך הם נוצרים, ופוגשים את הספקים בשדות, תרתי משמע.

ארגון צער בעלי חיים העולמי Cruelty-Free International

כל מוצרי הטיפוח שלנו מאושרים על ידי Cruelty Free International, המבטיח שהמוצר לא נוסה על בעלי חיים, ועומד בתקן של הסטנדרט ההומני לקוסמטיקה (Human Cosmetics Standard) המיועד למוצרי קוסמטיקה, טואלטיקה וטיפוח אישי.

Fair for Life ארגון לסחר הוגן

אנו גאים להיות החברה הבריטית הראשונה למוצרי בריאות וטיפוח, המאושרת על ידי For Life  וFair for Life by IMO, המסמיכים את המחויבות שלנו להיות עסק עם אחריות חברתית, השומר על סחר הוגן, בהתאמה.

Fairtrade  סחר הוגן       

עם הכרה מדהימה ברחבי העולם, קרן Fairtrade מבטיחה עסקים הוגנים עבור יצרנים במדינות מתפתחות. ב2009 עזרנו לייסד מוצרי טיפוח עור המועשרים במרכיבים המאושרים על ידי Fairtrade.

FairWild

ארגון FairWild  מבטיח סחר הוגן לכל אורך שרשרת האספקה, ותמיכה בשימוש בר-קיימא בחומרים הנקצרים בצורה טבעית. ב2013 הצגנו לראשונה את הלבונה האורגנית המאושרת הראשונה, והתה האורגני שלנו מכיל ליקוריץ FairWild.

UN Global Compact

עם הכרה מדהימה ברחבי העולם, קרן Fairtrade  מבטיחה סחר הוגן ליצרנים במדינות מתפתחות. ב2009 עזרנו לייסד מוצרי טיפוח עור המועשרים במרכיבים המאושרים על ידי Fairtrade.

100% צמחוני

אנו מדברים על המוצרים שלנו כמובן, למרות שחלק ניכר מהצוות שלנו צמחוני גם הוא. רוב המוצרים שלנו מותאמים גם לטבעוניים (צרו קשר עם שירות הלקוחות כדי לקבל פרטים על המוצרים הטבעוניים שלנו), ואנו משתמשים רק במרכיבים ברי קיימא, דבש אורגני, שעוות דבורים ופרופוליס.

קרן FRAME

קרן FRAME היא קרן להחלפת בעלי החיים בניסויים רפואיים. מטרת הקרן ליישם מדע בדרך יעילה יותר, שתמנע שימוש בבעלי חיים לצורך מחקר.

PETA

המחויבות שלנו לשלומם של בעלי החיים קיבלה הכרה מPETA-ארגון אנשים למען טיפול אתי בבע"ח, אשר עובדים כדי למגר התעללות בבעלי חיים ברחבי העולם.

 

אנו מחויבים לסביבה ולמזעור שינויי האקלים, ומפרסמים זאת בקול רם, אנו רוצים להפוך את העולם למקום טוב יותר, על ידי בקבוק כחול, ועוד אחד.

Blacknet.co.il - בניית אתרים