חיפוש

האריזה שלנו

נועדה להבטיח שהמוצרים שלנו יגיעו אליכם במצב מעולה,ועם נזק סביבתי מינימלי.


שיטת האריזה שלנו נועדה להבטיח שהמוצרים שלנו יגיעו אליכם במצב מעולה, אך האריזה צריכה להיות גם קלה לשימוש, פרקטית, יפה, ועם נזק סביבתי מינימלי.

·        צמצום-צמצום רכיבי האריזה

·        שימוש חוזר- שימוש בחומרים ממוחזרים וברי-קיימא

·        מחזור- אפשרות למחזור לאחר השימוש

צמצום

אנו שואפים למזער את האריזות בכלליותן, ולכן שומרים על פשטותן, מה שעוזר לחסוך במשאבים ולצמצם פליטות במהלך הייצור. דבר זה עוזר לנו גם להפחית פליטות כתוצאה מהובלת האריזות אלינו, וכאשר הן ממולאות, בהובלתן לחנויות, מחסנים, ויועצים ברחבי העולם.

שימוש חוזר

אנו לא יכולים למלא מחדש את האריזות המשומשות בחומרי טיפוח העור האורגניים שלנו, אך אנו יכולים להשתמש בחומרים ממוחזרים על מנת לייצר אותם! אנו תמיד הולכים עד הסוף, ובקבוקי הפלסטיק הכחולים שלנו עשויים מ100% חומרים ממוחזרים בבריטניה. תהליך הכנת הבקבוקים חסכני באנרגיה, ומשנה את גורל חלקי הפלסטיק ממטמנה לשימוש יעיל.


 
  • ב2009, שינינו את אריזת 200מ"ל של טיפוח השיער שלנו מזכוכית לפלסטיק ממוחזר 100% (PCR)-דבר שחסך 90% מנפח האריזה, ו225גר´ (52%) של 2CO בכל בקבוק.
  • אנו מחבבים את הבקבוקים והצנצנות הכחולות שלנו. הפיגמנט הכחול מפחית את כמות האור מגיעה לתכולה, ועוזר להגן על הניחוחות הטבעיים העדינים והתכונות הצמחיות, ומאפשר לנו לייצר מוצרי טיפוח עם קצת חומרים משמרים, אם בכלל.
  • בקבוקי הליטר המשפחתיים שלנו מלאים בתכולה, אך מצומצמים בפלסטיק. הם משתמשים בפחות מכפול מכמות הפלסטיק, על מנת לאחסן עד פי חמישה מהכמות של בקבוקוני ה200 מ"ל שלנו (והם יותר שווים לכם!) ללא מזיקים-נ.ב. ברור שבאף אחת מהאריזות שלנו לא תמצאו פתלטים או ביספנול A.

 

מיוצר בבריטניה

כשהתחלנו, ב1981, בקבוקי וצנצנות הזכוכית הכחולים שלנו יוצרו בצרפת ובספרד. ב2008, הצלחנו למצוא יצרן בריטי עבור הצנצנות שלנו, ולאחר תהליך התפתחות הדרגתי, מאז הקיץ של 2014, אנו גאים לייבא גם את בקבוקי הזכוכית שלנו מבריטניה. הם מיוצרים כעת במומחיות רבה בווסט יורקשייר, ויש להם חותמת ממותגת בתחתית כדי שתוכלו לזהות את האותנטיות שלהם.

אנו גאים בכך שרוב האריזות שלנו מיוצרות בבריטניה, חלקן ממש קרוב לבית-תוויות המוצרים והארגזים עבור המפעל מיוצרים ממש כמה ק"מ לידינו, בהמשך הכביש.

FSC 

כל קרטוני המוצרים שלנו, הקטלוגים, וחומרי שיווק נוספים, מיוצרים בצורה אתית מנייר וקרטון מאושרים. אישור הFSC מבטיח שהמוצרים מגיעים מיערות המנוהלים היטב, והמספקים יתרונות סביבתיים, חברתיים וכלכליים.

מחזור אופנתי

אנו שונאים פסולת, ולכן מאושרים שיש לנו עסק משפחתי שהופך את בקבוקי הזכוכית והצנצנות הפגומים שלנו לכלים ואגרטלים מדהימים. אנו גם ממחזרים עבור חלונות ראווה באופן קבוע. דוגמא מהממת לכך היא נברשת הבקבוקים הכחולים בחנות שלנו הממוקמת בווסטפילד. אנו מקווים שזה נותן לכם השראה להיות יצירתיים ולהשתמש בבקבוקים שלכם בדרכים שונות.

World Land Trust

עזרו להציל בתי גידול הנמצאים בסכנת הכחדה מבלי להניף אצבע, בעזרת מתנות החגים שלנו, הארוזות עם נייר פחמן מאוזן המאושר על ידי הFSC.

האריזה האקולוגית הזו-חלק מתכנית הפחמן המאוזן של ארגון World Land Trust- עזרה לנו להגן על 13,000 מ"ר של יער חיוני, ולקזז מעל 150 טון של פחמן דו חמצני מאז מרץ 2012. התכנית מקזזת פליטות פחמן על ידי קניית והגנת יערות טרופיים הנמצאים בסכנת בירוא יערות.

פטרון World Land Trust  סר דייויד אטנבורו מגדיר את זה כך, התכנית "מאפשרת לנו לעזור להחזיר את מה שאנו לוקחים".

 

מחזור

לא בטוחים מה למחזר והיכן? הנה תמצות של האפשרויות:
 

סוג האריזה

מה לעשות איתה?

בקבוקי וצנצנות זכוכית

ניתן לעשות מחזור אופנתי ולהשתמש בבית! מחזרו בפח המיועד או בתחנת איסוף הזכוכית המקומית.

בקבוקי וצינורות פלסטיק, פקקים ומשאבות (מפורקות), אריזות של מגבונים

מחזרו בפח המיועד או תחנת איסוף הפלסטיק הקרובה.

תוויות

הורידו מבקבוק או צנצנת הזכוכית, ושימו בפח מחזור הפלסטיק.

מטליות מוסלין

כבסו בטמפרטורה נמוכה, ייבשו בשמש, והמשיכו להשתמש! ניתן גם לשים בנקודות איסוף טקסטיל.

מגבונים

שימו בקומפוסט או שימו בנקודות איסוף הטקסטיל (ייבשו קודם).

קרטונים, קרטון גלי, ונייר קראפט (המשמש למשלוחים אינטרנטיים)

הביאו לנקודת איסוף הנייר הקרובה.

קטלוגים

העבירו לחבריכם, או שימו בנקודת מחזור הנייר הקרובה (ניתן גם לגזור ולהכין שרשראות נייר צבעוניות).

חלקיקי עמילן תירס (נמצאים באריזות במקום עטיפת בועות)

נעלמים בצורה ביולוגית או בקומפוסט לEN13432. שימו בקומפוסט ותראו איך הם נעלמים במשך הזמן.

Blacknet.co.il - בניית אתרים