חיפוש

יופי ללא סיכונים

כשמדובר במרכיבים, אנו מתגאים בכנות, ביושר ובשקיפות שלנו. המוצרים שלנו מיוצרים מהחומרים האורגניים והטבעיים ביותר, עם צמחי בר, ורכיבים נוספים אשר נבחרו בקפידה

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף, ומהווה חיץ פעיל בין גופנו והסביבה. ידוע היטב שמה שאנו שמים על העור, נכנס לגוף – למשל רטיות ניקוטין. לכן, אנו מאמינים שחשוב במיוחד לדעת בדיוק מה נמצא במוצרי טיפוח העור שלנו.

במהלך 50 השנים האחרונות, פותחו עשרות אלפי כימיקלים, שרובם מעולם לא נבדקו כראוי על בני אדם. אנו סופגים מגוון עצום של הכימיקלים הסינטטיים הללו דרך המזון, מוצרי הטואלטיקה, והסביבה הקרובה שלנו. למרות שאנו אולי לא יכולים להימנע מכל הכימיקלים הללו, אנו מאמינים שעלינו לעשות מה שביכולתנו כדי למזער את המגע ככל האפשר.

 

מה יש במוצרים שלנו?

כשמדובר במרכיבים, אנו מתגאים בכנות, ביושר ובשקיפות שלנו. המוצרים שלנו מיוצרים מהחומרים האורגניים והטבעיים ביותר, עם צמחי בר, ורכיבים נוספים אשר נבחרו בקפידה (דטרגנטים, מתחלבים, פעילי שטח וכו´) עם דגש על בטיחות, יעילות ביולוגית, ויכולת פירוק ביולוגית.

כל פס הייצור שלנו משתמש במרכיבים אורגניים המבוססים על צמחים באיכות גבוהה, ואנו חושפים את כל המידע ההרכבי עם הלקוחות שלנו, הן באינטרנט (כאשר המקום מאפשר) והן על האריזות שלנו.

(למידע נוסף על "למה לבחור רכיבים אורגניים ומוצרים טבעיים")

10 רכיבים שכדאי להיזהר מהם כשבוחרים מוצרי טיפוח אורגניים וטבעיים:

אנו בנילס יארד רמדיס דוגלים בעיקרון הזהירות-במוצרים שלנו, לא תמצאו רכיבים שאנו חוששים שיכולים לגרום נזק לכם או לכדור הארץ. במוצרים שלנו תמצאו הרבה צמחים, עשבים, בוטניקה ושמנים אתריים טבעיים ואורגנים, המיוצרים ומיובאים בצורה אתית.

אנו מאמינים שמה שנשאר מחוץ למוצר, חשוב לפלות כמו מה שנמצא בתוכו. לא תמצאו את המרכיבים הבאים באף אחד מהמוצרים שלנו:

·        מוצרים שבאים מטריטנולמין (TEA) או מדיטנולמין (DEA) – קשורים למסרטנים ידועים.

·        EDTA – כלציית יון מתכת עוצמתית שלא מתפרקת בקלות.

·        פראבנים – לרבים מהם יש חוסר נתונים על בטיחות השימוש, וחששות הועלו לגבי פעילות דמוית אסטרוגן.

·        Phthalates- חלק מהPhthalates הם רעילים ביותר, ונאסרו לשימוש במדינות האיחוד האירופי ובשווקים מרכזיים נוספים. החלטנו "להחרים" אותם ליתר ביטחון.

·        סיליקון – מרככים המיוצרים באופן סינטטי. אנו משתמשים בשמנים צמחיים אורגניים.

·        רכיבים מהונדסים גנטית- אין מספיק מידע על השלכות ארוכות-טווח.

·        ניחוחות סינטטיים – לעתים קרובות מוסתרים תחת המונח parfum ברשימת המרכיבים. חלק מהניחוחות הסינטטיים עלול לגרום לאלרגיות ואסטמה.

·        BHT- חומר המגיע מנפט, ואשר רעיל לסביבה הימית.

·        שמנים מינרליים – מגיעים מנפש, משאב בלתי-מתחדש מתעשייה מזהמת.

·        טריקלוסאן - מחקרים מציינים כי מרכיב זה עשוי לתרום לעמידות לאנטיביוטיקה בבקטריה.

אנו יוצרים את בריאותינו ויופיינו באמצעות שימוש במרכיבים האורגניים והטבעיים ביותר, שנקטפו בצורה טבעית, מה שהופך אותם לטובים יותר עבור הסביבה, וטובים יותר עבורכם.

ניסויים בבעלי חיים

מעולם לא ערכנו ניסויים על בעלי חיים. זה מיותר ואכזרי. אנו מאושרים על ידי ארגון צער בעלי חיים העולמי Cruelty Free International .מאמרים קשורים
Blacknet.co.il - בניית אתרים