25%

שמפו מזין ללא סבון מועשר בתמצית רוז

Rose Enriching Shampoo

מחיר: 90  67
שמפו מעשיר המעניק ברק וחיות לשיער יבש, פגום או צבוע ומעניק לו מגע רך יותר. השילוב של שמני תמצית ורדים, היפופיאה ופסיפלורה העשירים בוויטמינים, מנקה את השיער ועור הקרקפת בעדינות ומסייע במניעת קצוות מפוצלים. אנו דואגים שליין השמפו שלנו יכיל כמה שפחות קצף, בכדי לשמר את השמנים הטבעיים של השיער. הרבה קצף עלול לגרום לשיער קשיח ויבש ומגרה את עור הקרקפת הרגיש.

יתרונות:

  • מתאים לשיער יבש, פגום או צבוע;
  • למראה זוהר ומלא חיות;
  • פחות קצף.


הוראות שימוש:

יש להרטיב את השיער עם מים חמימים ולעסות בעדינות. לשטוף היטב ולחזור על הפעולות במקרה הצורך. לתוצאות מיטביות, יש להשתמש לאחר מכן בקונדישנר מועשר בתמצית רוז.

טיפים לניקיון:

חמימות תעזור לפתוח את קצה השערה ותאפשר לחומרים שמנוניים שהצטברו לזלוג החוצה ממנה. יש להימנע משימוש במים חמים מדי העלולים ליבש את השיער ועור הקרקפת. הטמפרטורה האידיאלית היא חמימה למגע על העור. שימ/י לב להתמקד על עיסוי הקרקפת. אפקט העיסוי יסייע גם בחידוש זרימת הדם בעור ובהסרת תאים מתים ולכלוכים קטנים. שאריות השמפו יתפוגגו במהלך השטיפה. רק במקרה שהשיער ארוך מאד (ומלוכלך מאד!) יש להוסיף שמפו לשיער עצמו. לתוצאות מיטביות, יש לשטוף את השיער עם מים קרים לסיום (לסגירת קצה השערה, הענקת ברק והגבלת בלוטות החלב לצמצום ייצור הסבום).

מומלץ לבעלי שיער יבש, פגום או צבוע.משלוח:

.משלוח עד לבית הלקוח בעלות 30 ש"ח. בקניה מעל 300 ש"ח משלוח חינם עד לבית הלקוח


מוצרים משלימים
Blacknet.co.il - בניית אתרים
x