חיפוש
מבצע

איי לאב יו, טרמינל

נבחרת המוצרים המנצחת לנסיעות, שבלעדיה אני לא עוזבת את נתב"ג

היי זאת שביט,

בנקודה זו שבה אני כותבת לכם עוד אין לי טיול מתוכנן על הפרק, אבל האביב שכאן והקיץ שבדרך מאותתים שהגיע זמן החופשות ומשהו אומר לי שבקרוב אתפתה לתכנן נסיעה. אני כל כך אוהבת את ה- Getaways הקטנים האלה ומקפידה לשזור אותם ברוטינה של החיים כמה שמתאפשר. לא מזמן הייתי בלונדון עם חברות, חגגנו 30 למישהי מיוחדת ואלה היו כמה ימים של כיף טהור ומרוכז ישר לוריד – אוכל, שופינג ובעיקר המון צחוק, אפילו הקור החודר הזה לא יכול להוריד מהאנרגיות המטורפות שנוצרות כשכולנו יחד.אני פחות בחורה של בטן גב, כשאני נוסעת אני אוהבת לטייל ויוצרת לעצמי ימים די אינטנסיביים של שוטטות. השנה נסעתי עם בעלי לאוסטרליה, יעד שמרקרתי לעצמי על הגלובוס כבר מזמן אבל חשבתי שיקח לי שנים להגיע אליו. אז מסתבר שלא: החלטנו שהחיים קצרים וזה הזמן ויצאנו לטיול שהרגיש כמו סוג של ירח דבש שני. גם במסגרת העבודה שלי אני נוסעת לפעמים, מדי פעם עושה גיחה קצרה לצילומים או נשלחת לאיזשהי חוויה מעבר לים (על הביקור שלי במטה של ניל´ס יארד בלונדון כבר שמעתם?)

 

 
 

בקיצור, למה אני מספרת לכם את כל זה? כי גם בחו"ל, בחופשה או בנסיעת עבודה – יש שגרת טיפוח שאני לא מוותרת עליה. זה עלול להיות טריקי: מצד אחד אני רוצה להרגיש במקסימום שלי כדי להעצים את הכיף ומצד שני, משתדלת לא לארוז את כל הבית. משתדלת. בסופו של דבר, יש דברים שאני לא מוותרת עליהם אף פעם, אז כשירות לציבור הנוסעים או סתם להשראה – הנה הרשימה שלי:

       רול רמדיס לנסיעות – מסדרת השמנים האתריים שכתבתי עליה לאחרונה. הוא ממש בוסט של אנרגיה, מעביר את העייפות של הנסיעה ונותן תחושת שלווה.

      באלם לשפתיים מסדרת הדבורים – אני לא זזה בלעדיו לשום מקום, אז בטח שהוא עולה איתי גם למטוס. הוא עוזר ליובש שנוצר בזמן הטיסה ויש לו כמה שימושים נוספים.

      סרום לעיניים ולשפתיים – אריזה קטנה שקל לשאת לכל מקום, למקרה שהעור מאותת שהוא צמא. הסרום מאוד קליל ונעים למריחה באוויר או ביבשה.

      ג´ל רחצה מועשר בגרניום ותפוז – הסבונים שנותנים במלונות תמיד מייבשים לי את העור, אז עם כל המודעות לאובר-וויט אני מעדיפה לסחוב את הבקבוק שלי ולדעת שהתחושה הנעימה במקלחת מובטחת.

      תחליב לחות יומית ורדים – תמיד איתי, אני מכורה! קליל, נספג בקלות ומתאים לכל מזג אוויר.

       קרם לילה מועשר באבוקדו ובויטמין E – הפינוק האולטימטיבי בסוף יום כשאני מגיעה למלון, אחרי אמבטיה ארוכה ולפני  שאני פורשת לשינה.

מקווה שתמצאו את החבר´ה האלה שימושיים (ובעיקר שתסעו לחופשה במהרה), אם יש נושא נוסף שתרצו שאדבר עליו – פשוט תכתבו לי! shavit@nealsyard.co.il

שלכם,

שביטמאמרים קשורים
Blacknet.co.il - בניית אתרים