חיפוש
מבצע

המפגש הראשון שלי עם ניל´ס יארד

למה התאהבתי בבקבוקים הכחולים ואיך זה קשור לגירל פאוור ואוכל טבעוני?

היי זאת שביט,

מדי חודש אכתוב לכם כאן כדי להכניס אתכם לעולם (המופלא!) של ניל´ס יארד ולחיבור שיש לי איתו.

אם אני מסתכלת אחורה, אפשר להגיד שמדובר בתהליך שהתחיל לפני כמה שנים. לאט ובהדרגה התחלתי לעשות שינויים קטנים באורח החיים ולקחת יותר אחריות על הבריאות שלי. שיניתי הרגלים שנוגעים לתזונה (עוד אספר לכם עליהם בהמשך), העליתי הילוך ברוטינת הספורט והתחלתי ללמוד נטורופתיה. במקביל לעבודה שלי כדוגמנית, חיפשתי דרך להתפתח בתחום העסקי והתחלתי לחשוב איך אני יכולה להביא את מי שאני לידי ביטוי בתוך מותג.

המשיכה לתחום הטיפוח היתה טבעית. כשאני בעבודה אין לי שליטה על המוצרים שחודרים לי לעור ונכנסים אל הגוף, אבל בבית אני המחליטה הבלעדית והרגשתי שיהיה נכון לשנות את נבחרת המוצרים שלי לכזאת שלא מבוססת על כימיקלים אלא על מיצוי של הטבע. בדיוק בשלב הזה נכנס אל הסצינה הנסיך ניל וכובש את ליבי בסערה (דמיינו מוסיקה רומנטית ברקע)!

 

ניל´ס יארד היא חברת הקוסמטיקה האורגנית הגדולה בעולם וכשנסעתי ללונדון כדי לסייר במפעלים ולהכיר את הנפשות הפועלות – באמת התאהבתי תוך שניה. הכל שם קסם לי: מהעובדה שרוב העובדים הם טבעונים והאוכל שמוגש שם הוא באוריינטציה בריאה, דרך העובדה שרוב קודקודי החברה הן נשים ועד הבקבוקים הכחולים שעשויים חומרים ממוחזרים (אגב, יש סיבה לצבע שלהם: הגוון הכהה מונע מהאור לחדור לבקבוק וככה המוצר לא מתפרק). אבל מה שכבש אותי טוטאלית הוא החשיפה לתהליכי היצור הקפדניים וההבנה שכל מוצר מספר סיפור שלם.

 התנסיתי בהפקת המוצרים, שמעתי איזה תהליך עובר כל אחד מהם והבנתי כמה תשומת לב נארזת בתוך כל בקבוקון כחול. ניל´ס יארד זה עולם שכולו בריאות. את רוב החומרים שמהם מפיקים את המוצרים החברה מגדלת בעצמה ללא התערבות. לא תמצאו שם פראבנים, ריחות סינטטיים, רכיבי סיליקון וכו´ וכמובן – המוצרים לא מנוסים על בעלי חיים אלא על מתנדבים אנושיים. ואם כבר אנשים, מדובר במותג היופי והבריאות המצטיין בעולם בכל מה שנוגע לסביבת עבודה ותנאי העסקה.

 

מכל הסיבות האלה, נשביתי בקסם והחלטתי לאמץ אותו הכי קרוב שאפשר. אני יודעת שיש דרך ארוכה לעשות כשמחליטים לעבור למוצרים אורגניים, זה לא קורה ביום אחד. אני רק יכולה להעיד על עצמי: זה עושה לי ממש טוב, לא רק לעור הפנים אלא גם על הלב.

עד כאן בינתיים על סיפור האהבה הזה, נתראה כאן שוב בחודש הבא. אם יש לכם שאלות או משהו שמעניין אתכם – אל תהססו לכתוב לי!

shavit@nealsyard.co.il

שלכם,

שביט

 מאמרים קשורים
Blacknet.co.il - בניית אתרים