חיפוש
מבצע

שאלות ותשובות

מדוע מומלץ להשתמש במוצרים אורגניים? מהם היתרונות שלהם?


כאשר אתם בוחרים מוצרים טבעיים ואורגניים, אתם מזינים את עורכם עם החומרים הטובים ביותר, עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון אשר קיימים בטבע המופלא. מוצרים אורגניים יכולים בהחלט לספק את אותן התוצאות של קוסמטיקה קונבנציונאלית – זאת אומרת, שהלקוחות יכולים ליהנות מיופי אמתי ללא פשרות. כדי להוכיח זאת, אנו מחויבים לבצע בדיקות קליניות עבור מוצרים חדשים, וממשיכים לעשות זאת על עוד ועוד מוצרים. כדי לבצע את הבדיקות, אנו משתמשים במעבדות צד-שלישי, העובדות על פי הסטנדרטים העדכניים והקפדניים ביותר בתחום הניסויים הקוסמטיים על מתנדבים אנושיים. עד כה, נחלנו הצלחות רבות, וניתן לראות את הניסויים הקליניים המרשימים בקולקציות הפרנקינסנס אינטנס (Frankincense Intense)  והפרנקינסנס אינטרנס ליפט (Frankincense Intense Lift) ביחס לקמטים, זוהר העור, גמישות העור ולחות העור. ניסויים אלו מוכיחים שכאשר קונים מוצר אורגני מוסמך המוכח קלינית, אפשר להיות בטוחים בכך שהוא יעיל, ובעל אתוס אורגני מובטח.

קבלת הסמכה היא תהליך מייגע אך מתגמל – אנו מוודאים שכל שרשרת האספקה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בקוסמטיקה, ומבטיחים שהמוצרים נעשים אך ורק בעזרת חומרים טבעיים ואורגניים הטובים לסביבה. מעבר לחומרי טיפוח ויופי אורגניים מוביל להפחתת חומרי הדברה וכימיקלים רעילים – דבר זה מוביל לאדמה בריאה יותר, שגורמת להתפתחות חיות הבר בדורות הבאים.

להלן כמה סיבות למה מוצרים אורגניים מוסמכים טובים יותר עבורך ועבור היקום היפהפה שלנו:

1. בטיחותי לסביבה – חקלאות אורגנית נמנעת מזיהום כימיקלים שעלולים לפגוע בבריאות של עובדים חקלאיים, אנשים מקומיים וחיות בר.

2. בטוח עבורך – אין מרכיבים מועילים יותר ממוצרים אורגניים המכילים מוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. משמעות הדבר היא שכאשר משתמשים במוצרי טיפוח ויופי אורגניים מוסמכים, הדבר שווה ערך לאכילת ארוחה טרייה, מאוזנת ומזינה במקום אכילת מזון מהיר.

3. בטיחותי לחיות בר – חקלאות אורגנית מסתמכת על חיות הבר לסיוע במניעת מזיקים טבעיים. שולי שדה רחבים וגדרות חיים מאפשרים לציפורים, פרפרים ודבורים לפרוח, ללא חומרי הדברה וללא ניסוי על בעלי חיים.

4. בטוח עבור העתיד – תקנים אורגניים אוסרים על מרכיבי GM וננו-מרכיבים, אשר השפעתם המלאה על הסביבה  (בהווה ובעתיד) אינה ידועה.

איך אתם מגדירים מוצר טבעי? האם זוהי הגדרה שיווקית?

בקוסמטיקה, משמעות המילה "טבעי" פירושה שהמרכיבים הגיעו מהטבע. אין הדבר אומר שהם גודלו ללא חומרים מזיקים. לעומת זאת, אם מוצר מוסמך כאורגני, משמעות הדבר שהוא נקי לחלוטין מחומרים מלאכותיים, חומרי הדברה, הורמונים ותוספים אחרים. כמו כן, חשוב להבין שישנם מרכיבים שלא ניתן לגדל, אלא יש לחצוב אותם ישירות מהטבע כגון מלח, מים וחמר – מכיוון שהם ממקור טבעי, הם אינם יכולים לקבל הסמכה כאורגניים. למרבה הצער, צרכנים רבים מולכים שולל על ידי קמפיין שיווקי משכנע ואריזה בעלת מראה טבעי. אנו בנילס יארד רמידיס מאמינים בשקיפות מרבית בכל מה שאנו עושים, ולכן עובדים יחד עם הSoil Association הבריטי, הנחשבים כ"תו הזהב" בבריטניה עבור הסמכת מוצרים אורגניים. כאשר רואים את הלוגו שלהם על מוצר, אזי ברור ללקוח שדאגה רבה הושקעה בהבטחה שהמוצר הוא אכן ללא מרכיבים מזיקים.

האם למוצרים אורגניים יש תאריך פקיעת תוקף קצר יותר? איך מבטיחים שהמוצר לא יתקלקל מהר? האם יש חומרי שימור טבעיים או אורגניים?

כל אחד מחומרי טיפוח העור של נילס יארד רמדיס מוטבע עם לוגו "שימוש לאחר הפתיחה" על האריזה (בצורת צנצנת פתוחה), המגלה לך מהו הזמן המומלץ לשימוש לאחר הפתיחה. מוצרים אורגניים לא יכולים לשבת פתוחים על המדף באמבטיה במשך שנים רבות כמו מוצרים קונבנציונליים, מכיוון שהם מכילים מגוון רחב של חומרים טבעיים ואורגניים. למרבית המוצרים של נילס יארד רמדיס יש חיי מדף של 3 – 12 חודשים, המספקים ללקוח די והותר זמן ליהנות מהם. אנו משתמשים בחומרים משמרים טבעיים ככל הניתן, שמנים אתריים, פרופוליס, ויטמין E או טוצופרול. לעיתים, המוצר עצמו מכיל חומרים משמרים, למשל הWild Rose Beauty Balm האהוב במיוחד, 99% אורגני, המושתת 100% על שמנים, ולא נתקל בבעיות כמו מוצרים המבוססים על מים. המוצר משלב סינרגיה של מוצרים טבעיים המשמרים אותו. אנו כל הזמן שואפים לשמר את המתכונים שלנו מקיים ככל האפשר. למזלנו, ככל שטיפוח עור אורגני הופך לפופולרי יותר, יש יותר דרישה עבור מוצרים טכניים אורגניים מוסמכים. דבר זה מרגש אותנו, מכיוון שהוא נותן לנו דחיפה להשתפר כל הזמן, ולשפר את אופן השימור וההכנה של המוצרים שלנו, ללא פשרות.

האם יש אלרגיות למרכיבים מסוימים?

העובדה שמוצר הינו אורגני מוסמך, אינה מבטלת אי-סבילות של יחידים למרכיבים מסוימים. כמו כל מרכיב, הדבר תלוי מאד בכמות השימוש ובאופן השימוש, וכן בשילוב החומרים הספציפי, ושונה מהתגובה למרכיב מבודד. מומחי הנוסחאות שלנו מוודאים היטב שאנו משתמשים רק במרכיבים הטכניים הבטוחים והמתונים ביותר.

האם יכול להיות שאותו מוצר קיים בגוון או בניחוח שונה?

במוצרי טיפוח עור הפנים שלנו אנו בוחרים בשמנים אתריים המתאימים לבעיות העיקריות של הלקוח. למשל, קולקציית הפלמרוזה (PALMAROSA) שלנו משתמשת בשמן אתרי פלמרוזה, אשר נחקר בשל התכונות האנטימיקרוביוליות, ומתאים במיוחד לעור שמנוני או מעורב. לעומת זאת, מוצרי טיפוח הגוף יותר מגוונים ורב-שימושיים, ולקוחות בוחרים בהם פעמים רבות על סמך הניחוח או המרקם.

האם שמנים אתריים עוזרים לנו במובנים אחרים חוץ מטיפוח העור, למשל בהרגעת מתחים?

בהחלט. ארומתרפיה היא כלי בסביבה טיפולית עבור מגוון רחב של דאגות, כולל תמיכה באיזון רגשי. התרפיסט לומד את תכונות השמנים האתריים ואופן השימוש בהם, ויכול להשתמש בהם גם במהלך עיסוי. בטיפול ארומתרפי עבור סיבה ספציפית (בחדרי הטיפול שלנו) משתמשים בשמנים אתריים באופן טיפולי, העלול להיות שונה מהמצוי במוצרים לטיפוח העור.

האם יותר יעיל לשלב מוצרים רגילים עם מוצרים אורגניים?

לא ניתן להגיד האם זוהי אמרה נכונה או לא, אך אנו מאמינים שכל צעד להפחתת רעלים מהסביבה שלנו הוא צעד חיובי בתהליך הבריאות והרוגע שלנו.

האם מוצרים אורגניים הם יקרים יותר?

מרכיבים אורגניים עלולים להיות יקרים יותר מכיוון שפעמים רבות הם מיוצרים בפרויקטים קהילתיים קטנים עם עבודה פיזית רבה. למשל, שמן אתרי Rose Otto מיוצר מורדים הנקטפים באופן ידני בבולגריה, מזוקקים במקום, ומניבים שמן אתרי אורגני מוסמך, טהור ושמימי. כל טיפה של שמן אתרי Rose Otto  מכילה כמות השווה ל-60 ורדים אשר נקטפו ידנית!! כמו כן, העסק שלנו מוכר על ידי Fair for Life. משמעות ההכרה היא שאנו משלמים לספקים פעמים רבות פרמיה, כדי להבטיח שהם מקבלים שכר הוגן.

האם צרכנים יכולים לדעת את איכות חומרי הגלם הטבעיים של המוצר, והאם הם עוברים תהליכים ומניפולציות כדי שהם ייראו טוב יותר?

זוהי אחת הסיבות העיקריות בגינן אנו עובדים עם הSoil Association. כאשר רואים את הלוגו שלהם על מוצר, מובטח שהמוצר וכל מרכיביו הכי קרובים לטבע שאפשר. פעמים רבות לא ניתן לקבל הסמכה מהSoil Association עבור מרכיבים טכניים, אך ככל שהתעשייה האורגנית מתפתחת, יש ביקוש הולך וגדל לשיפור. אנו ידועים כחלוצים בתחום היופי, וכל הזמן שואפים למרכיבים נקיים וירוקים יותר.

האם אתם חושבים שהשימוש במוצרים אורגניים קשור לתופעה של מודעות לסביבה?

התקופה הזו היא משמחת במיוחד עבור האורגני, מכיוון שזה לא נתפש כטרנד, אלא כדרך חיים שכבר לא שמורה להיפים ומוזרים. אנו נמצאים בעולם בו אנו כל הזמן מגבירים מודעות להשפעתנו על הסביבה, וכחברה מוסרית, אנו חושבים על האחריות שלנו לשמור על היקום. הלקוחות שלנו תמכו מאד בקמפיינים השונים שלנו, בין אם בקמפיין נגד שימוש בmicrobeads  בקוסמטיקה, ובין אם היותנו החברה הלאומית הראשונה שהתחייבה לסכמת ה"REFILL" שמעודדת לקוחות לבוא ולמלא מחדש בקבוקי מים כדי להפחית את השימוש בבקבוקי פלסטיק חד-פעמיים. תמיד היינו חוד החנית של קיימות, זהו חלק מהד.נ.א. שלנו – החלק משימוש בדיו המופק מירקות על האריזות שלנו, והמשך בעבודה עם הWorld Land Trust לקיזוז שימוש בנייר. כל פעולה שלנו נשקלת בזהירות, ונלקחת בחשבון ההשפעה שלה על הסביבה. אנו בטוחים שזו אחת הסיבות שהלקוחות היקים שלנו כל כך נאמנים לחברה, בייחוד כאשר יש כל כך הרבה מידע מזויף בנושא השמירה על הסביבה.

Blacknet.co.il - בניית אתרים