חיפוש

הכל דבש

סדרת המוצרים המפנקת שנלחמת למען הצלת הדבורים

אתם מכירים אותן כיצורים נקביים, רעשנים, כאלו שמנהלות מערכות יחסים מורכבות עם צמחים וגם עם אנשים: הן יעקצו בלי רחמים אם תדרכו עליהן ואם לא – יתנו לכם רק דבש. אלה החיים.

אבל יש נתון חשוב שאולי לא ידעתם על דבורים: עם השנים הולכת וגדלה סכנת ההכחדות שנשקפת להן - תוצאה של שימוש בחומרי הדברה מסוכנים לצד איומים בריאותיים נוספים. כמה המצב חמור, אתם שואלים? מאוד. בבריטניה, למשל, מומחים הזהירו מפני היעלמות מוחלטת של דבורי הדבש ב-2018. ועיניכם הרואות: השעון מתקתק.

הנה עוד נתון חשוב שכדאי למרקר: התלות של המין האנושי בדבורים גדולה מאוד. זאת לא תהיה הגזמה להגיד שיש להן השפעה אדירה על העתיד של כולנו, ולא כי דבש זה טעים. דבורי הדבש אחראיות להאבקתם של 80% מהגידולים החקלאיים ברחבי העולם והתוצרת שלהן מספקת חומר גלם לתעשיית התרופות ותורמת לתעשיית הקוסמטיקה והטקסטיל.

ולמה אנחנו מספרים לכם את כל זה? כי יש מה לעשות כדי לשנות את המצב. בהתאם לאג´נדה המחבקת את הסביבה של Neal´s Yard, הוקם סקשן שלם של מוצרים תחת הכותרת "Bee Lovely", כחלק מקמפיין רחב שנקרא "Save the Bees". בכל פעם שאתם בוחרים להתפנק במוצר מהקולקציה (והם מפנקים!), 3% מהמכירות מועברות לארגונים שעוזרים להגן על החרק החשוב הזה. כל שנה, נתרמים כ-50,000 ש"ח. Win-Win במיטבו.

באופן ספציפי, הארגון המרכזי בו אנו תומכים בעזרת המכירות הוא "Bees for Development"  שהביא מושבות דבורים למטעי קשיו בגאנה כדי להגביר את התפוקה, אחרי שהוכח שהתפוקה הירודה שם נגרמה ממחסור בהאבקה. הפרויקט הייחודי הזה מועיל גם לאוכלוסיית הדבורים וגם לאיכרים: התפוקה הכפילה את עצמה והאיכרים מניבים רווחים נאים.

עם או בלי קשר לאג´נדה החשובה, מדובר בסדרת מוצרים כיפית במיוחד. היא עשויה מדבש אורגני טהור ומשעוות דבורים אורגנית וססטיינבילית, שמיוצרים בתנאים מיוחדים שלא פוגעים בדבורים ומעניקים תמיכה כלכלית לחקלאים קטנים ברחבי העולם.

ואחרי שאמרנו את כל זה, הגיע הזמן שתכירו את המוצרים:תחליב גוף Bee Lovely:

שילוב מנצח של ניחוחות ארומטיים של דבש אורגני ושמני תפוז אתריים. תחליב הגוף האורגני יעניק לעורך רכות וניחוח משכר. התחליב עשוי מדבש אורגני ממקסיקו ותפוזים בשלים מאיטליה וממקסיקו, משאיר את העור רך וקטיפתי ומשפר מצב רוח באופן מידי.

ג´ל לאמבט ורחצה בי-לאבלי:
 
ג´ל רחצה מדהים ועשיר שיהפוך את חווית האמבטיה למושלמת. הג´ל מעניק לחות מוגברת ובעל עדינות המתאימה לכל המשפחה. הג´ל עשוי מדבש אורגני ממקסיקו ותפוזים בשלים מאיטליה וממקסיקו. משאיר את העור רך וקטיפתי ומשפר מצב רוח באופן מידי. 

קרם ידיים בי לאבלי:

גלי את הרכות והבישום של ידייך באמצעות קרם הידיים המרווה והידידותי לדבורים. הקרם עשוי מדבש אורגני ממקסיקו, ותפוזים בשלים מאיטליה וממקסיקו, משאיר את העור רך וקטיפתי ומשפר מצב רוח באופן מידי.

חמאת גוף Bee Lovely:

לפנק את העור והחושים עם חמאת גוף אורגנית ועשירה. השילוב של חמאת שיאה מזינה, דבש אורגני ממקסיקו ותפוזים בשלים מאיטליה וממקסיקו, מותיר את העור רך וקטיפתי ומשפר מצב רוח באופן מידי. מכילה שמן אבוקדו התורם לאלסטיות העור (סימני מתיחה).


באלם המכיל דבש אורגני, שמן קליפת תפוז אורגני וחמאת קקאו. מלבד הטיפול בשפתיים יבשות, מתאים גם לאזורים יבשים כמו מרפקים ואף לקצוות השיער, על מנת להעניק לחות והזנה. בנוסף, הבאלם מעולה להקלה בעקיצות יתושים.


בי לאבלי All Over:

מרכך את הגוף ומזין. מטפל בסימני יובש קשים על העור, באזור המרפקים, רגליים וברכיים. נספג בקלות ובעל ניחוח מרומם של שמן אתרי תפוז אורגני. שומר על עור רך ונעים למגע. 
 


מאמרים קשורים
Blacknet.co.il - בניית אתרים