חיפוש
מבצע

אנו מאמינים ביופי אורגני

יש לנו את האוסף הגדול ביותר בעולם של מוצרי טיפוח ובריאות אורגניים המאושרים על ידי אגודת הSoil Association

זה בעצם אומר יופי שמורכב מחומרים שגודלו באופן אורגני וטבעי, עם כל נוגדי החמצון המועילים שלהם, הוויטמינים והמינרלים, וללא הכימיקלים הסינטטיים שנמצאים בשאר סוגי מוצרי טיפוח העור, אשר אנו מאמינים שיכולים לגרום נזק לכם ולסביבה.

 

אנו דוגלים בעיקרון הזהירות – אחריות חברתית לשמירה על הציבור מפני חשיפה למזיקים.

מה שזה אומר לגביכם זה שלא תמצאו במוצרים שלנו פראבנים, GMO, שמנים מינרלים, ניחוחות או צבעים סינטטיים, וכל דבר אשר אנו מאמינים שעלול לגרום נזק לכם או לסביבה. במקום זאת, תוכלו למצוא מגוון של רכיבים טהורים, טבעיים ואורגניים.

אנו מאמינים בכנות, ומציינים כל רכיב אורגני עם סימון כוכב* על גבי התוויות ובאתר האינטרנט שלנו.

מהי חקלאות אורגנית"

חקלאות אורגנית מבוססת על גישה הוליסטית המכבדת את הכח של תהליכים טבעיים. על פי הנחיות האיחוד האירופי, נוהלי החקלאות האורגנית "נועדו לצמצם את השפעת האנושות על הסביבה, תוך שמירה על פעילות המערכת החקלאית בצורה הטבעית ביותר".

חקלאות אורגנית:

·        מחליפה יבולים כדי לבנות קרקע בריאה.

·        משתמשת בקומפוסט, דשן אורגני, וגידולים שנחרשים לתוך האדמה כמו התלתן.

·        מעודדת חיות בר לעזור להשתלט באופן טבעי על מזיקים.

·        מבטיחה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לרווחת בעלי החיים.

·        שומרת על גיוון של היבול כדי לעזור לשבר מחזורים של מזיקים ומחלות.

מה טבעי, אך לא אורגני?

המונח "אורגני" בא לציין מערכת חקלאית, והיבול / הרכיבים המיוצרים בה. הוא יכול לבוא לשימוש רק בתוצרת חקלאית, מה שאומר שרכיבים טהורים וטבעיים כמו מים, חמר, מינרלים ומלח אינם יכולים להיות תחת ההגדרה "אורגני".

"אורגני זה שונה. הדרך בה אנו מנהלים חווה יכולה להשפיע על איכות המזון אותו אנו אוכלים".

מחקר שפורסם בעלון הבריטי לתזונה British Journal of Nutrition מצא הבדלים משמעותיים בין חקלאות אורגנית ל-לא אורגנית.

אורגני עד השורש

אנו תמיד בוחרים ברכיבים היעילים ביותר, ובאיכות הגבוהה ביותר עבור מוצרי הבריאות והטיפוח שלנו.

עם כמות של עד 68% יותר של נוגדי חמצון מועילים ביחס למתחרים הקונבנציונליים, רכיבים אורגניים מגנים יותר, באופן טבעי, מרדיקלים חופשיים מזדקנים.

אישור הSoil Association  מבטיח שהשתמשו בכמות מקסימלית של רכיבים אורגניים עבור המוצר, ושכל הרכיבים האורגניים מסומנים בבירור.

האישור גם מחרים רכיבים העלולים לגרום לבעיות בריאותיות או לפגום בסביבה, כולל GMO וננו-חלקיקים. האישור הוא כמובן הדרך הטובה ביותר להימנע משאריות אגרו-כימיקליות נסתרות.

הוכחה שאורגני באמת "עובד"

הסטנדרטים הספציפיים של טיפוח ובריאות של ארגון הSoil Association מאפשרים שימוש ברכיבים חדשניים ממקור טבעי, כגון חומצה היאלורונית, תאי רקמה צמחיים ופפטידים, המאפשרים לנו ליצור מוצרי טיפוח עור אורגניים עם ביצועים מיטביים.

הניסויים הקליניים שלנו, שנערכו בהתאם להצהרת הלסינקי של האיחוד הרפואי העולמי, ובהתאם להנחיות Colipa, מראים את היעילות הרבה של הנוסחאות האורגניות פורצות-הדרך שלנו.

קולקציית הFrankincense Intense  היא דוגמא מושלמת, והוכחה לכך שאורגני-באמת עובד!

3 דרכים בהן חקלאות אורגנית תעזור להציל את העולם!

1.     חקלאות אורגנית מפתחת ומשמרת אדמה בריאה, ובכך לוכדת פחמן ומחדירה אותו אל תוך הקרקע. תהליך דישון הקרקע הזה גם תומך בהתאמה לשינויי האקלים, על ידי הפחתת ההשפעות של שיטפונות ובצורת, ובכך מסייע לשימור הביטחון התזונתי.

2.     חקלאות אורגנית לא משתמשת בדשנים מלאכותיים העשירים בחנקן, אשר מהווים מקורות רבי עצמה לפליטות גז בחממות.

3.     חקלאות אורגנית תומכת בגיוון ביולוגי. לדבר זה השפעה מכרעת על העתיד שלנו, שכן זה שומר על מינים כגון מאביקים, אשר שרשרת המזון מסתמכת עליהם.

חקלאות אורגנית מגנה על עובדים וקהילות

חקלאות אורגנית נמנעת מאגרוכימיקלים רעילים, ובכך שומרת על הבריאות של החשופים ביותר לסכנות – עובדי החווה, משפחותיהם, וכל מי שגר או עובד בסביבת החווה.

זהו נושא חיוני במיוחד במדינות מתפתחות, שבהן עדיין משתמשים בחומרי הדברה אשר נאסרו בשימוש במקומות אחרים. החומרים בדרך כלל מותזים ללא כל הגנה או עם הגנה מזערית לעובדים, וללא ציוד בסיסי ומתוחזק, מתקני שטיפה בלתי מספקים, וללא תקנות בטיחות ובריאות.

אנו תומכים בחקלאים מכל רחבי העולם.

Blacknet.co.il - בניית אתרים