חיפוש

Carbon Neutral®

כחברה המושתתת על אתיקה, אנו מודעים לאחריותנו להפחית את נזקי שינויי האקלים.

לאחר שהפחתנו את פליטות הפחמן שלנו לרמה אפסית, הפכנו לחברה הראשונה בעולם הקמעונאות שקיבלה את אישור ה-CarbonNeutral® על ידי חברת Natural Capital Partners. באמצעות החברה הנ"ל, אנו רוכשים זיכויי פחמן שנתיים, עבור תמיכה בפרויקט הגנת יער המקירה במדגסקר.  

 

מזעור פסולת

הזכוכית הכחולה שלנו, בקבוקי הפלסטיק הפרקטיים, הכרטיסים, והניירות ניתנים כולם למחזור מלא. הניירות והכרטיסים עשויים מתערובת של חומר ממוחזר וחומרים ברי-קיימא המאושרים על ידי ה-FSC (Forest Stewardship Council) ומודפסים באמצעות דיו המבוסס על צמחים.

חיסכון באנרגיה

לאחר התקנת פנלים סולריים בעוצמת 90kW במפעל האקולוגי שלנו בדורסט, אנו מייצרים כעת מעל 5% מצריכת החשמל שלנו. כמו כן, שריינו ב-100% את חידוש התעריפים בכל החנויות שלנו (במקומות בהם יש לנו שליטה) ובמפעל האקולוגי.

מיקור מקומי

אנו משתמשים ככל האפשר במרכיבים שמקורם בבריטניה. עבור בוטניקה שאנו לא יכולים למקר כאן, אנו מקיימים יחסים ארוכי-טווח עם מספר מצומצם של ספקי צמחי מרפא ומרכיבים אורגניים, אשר מייבאים לנו בצורה אתית את החומרים באיכות הגבוהה ביותר ממדינות האיחוד האירופי ומרחבי העולם.

אריזות ידידותיות ליער

כל אריזות המתנה שלנו וקרטוני המוצרים הינם בעלי אישור FSC וברי קיימא, ומשתמשים בנייר פחמן מאוזן המאושר על ידי הWLT (World Land Trust). מאז 2012, אנו מסייעים לארגון השימור הבינלאומי להגן על המספר המרשים של  400,000m² של יערות טרופיים הנמצאים בסכנת הכחדה, אשר סופג ומאחסן פחמן במהלך התהליך.

אנו  מתנהלים בהתאם  להיררכית ניהול הפחמן של הפורום למען העתיד (Forum for the Future).

·        הימנעות: אנו משתמשים בחלונות ודלתות זכוכית מיוחדות במפעל האקולוגי שלנו על מנת למזער אובדן חום ולשמר את כמות האור הטבעי;

·        צמצום: 90% מהמוצרים שלנו מיוצרים בבריטניה, דבר זה עוזר לצמצום הצורך בתובלה אווירית;

·        החלפה: המפעל האקולוגי שלנו מייצר מעל 5% מתצרוכת החשמל שלו באמצעות פאנלים סולריים;

·        קיזוז: אנו מודדים ומקזזים את כל הפליטות שלנו כחלק מהתחייבות הCarbonNeutral® שלנו ומקזזים את הקרטונים דרך WLT.

Blacknet.co.il - בניית אתרים
x