חיפוש
מבצע

הגוף שלך יודה לך

4 צעדים בריאים לשגרת טיפוח הגוף

אנו נוהגות לחשוב כי שגרת טיפוח מתייחסת לפנים בלבד, ומתעלמות ומזניחות את טיפוח הגוף שלנו בשגרת היום יום. לא מספיק שנעשה ספורט ונקפיד על תזונה נכונה כדי לשפר את מראה העור שלנו ולשמור עליו חיוני רענן ובריא. הגוף שלנו שסופג במשך היום קרינת שמש, זיהום אוויר, עשן מכוניות וחומרים רבים מזיקים אחרים, זקוק לטיפול ולשגרת טיפוח יומית ושבועית לניקוי יסודי ועמוק, להסרת תאי עור מתים, להמרצת מחזור הדם להזנה והעשרה שתסייע לעור רך חלק ורענן ולמראה אחיד חיוני ובריא.
כפי שאנו מקפידים על תזונה נכונה ואיכות המזון הנכנס לגופנו, כך חשוב להקפיד על איכות המוצרים בהם נטפל ונטפח את הגוף, שכן ידוע כבר כי לאורך זמן גם החומרים אשר נמרחים על הגוף והשיער נספגים ועלולים להיות מזיקים ביותר. יש להקפיד ולהימנע מלהשתמש מחומרים המכילים תמציות ריחות וצבעים סינתטיים, פארבנים הידועים כחומר משמר מזיק ובעייתי, לנולין המופק משומן כבשים, ושמן מינרלי שהוא תוצר של תעשיית הנפט. לקריאה נוספת על נזקי הפראבנים לחצי כאן 
יש להעדיף אלטרנטיבה טבעית ואיכותית שתפחית את הסיכוי לאלרגיות, גירויים, ונזקים מצטברים לעתיד. בבחירת המוצרים חשוב להקפיד על איכות החומרים, ועל תקנים טבעיים או אורגניים. חברת נילס יארד רמדיס מייצרת מזה שנים מוצרי קוסמטיקה טבעית ואורגנית על פי התקנים המחמירים ביותר. אנו ממליצים לך על דרך חיים למראה בריא יותר של פנייך, עורך ושיערך.


נילס יארד רמדיס- 4 צעדים בריאים לשגרת טיפוח הגוף:

* רחצה יומית בג´ל רחצה גרניום ואורנג´ מתערובת צמחים ושמנים המנקים את הגוף ביסודיות, ממריצים ומזינים את העור ומותירים אותו מאוזן, חיוני ורך בניחוח רענן שנשאר וילווה אותך לכל היום. 

* פילינג גוף בודי פוליש אורגני מועשר במנדרינה: פילינג גרגרים המופק מאורז וחמוציות להסרת תאי עור מתים, בשילוב חימר ירוק לניקוי עמוק, תמציות  מנדרינה, לבונה, זית וברגמוט להמרצת מחזור הדם, העשרה והזנה בחומצות שומן חיוניות. מותיר את העור מוצק חלק ורענן, ומעניק גוון אחיד ומראה חיוני בריא. מומלץ לפחות פעמיים בשבוע. 

* בסיום המקלחת מומלץ למרוח על עור יבש תחליב גוף מועשר בקלנדולה ושיבולת שועל, המכיל גם תמצית בוראג´ ונר הלילה ומסייע בהרגעה ובהזנת עור יבש ומגורה. 

* עיסוי או אמבט שבועי בתוספת כפית שמן עיסוי מרגיע - מרכיבים אורגניים לפינוק, הרגעה, טיפול וטיפוח. הטבילה באמבט מועשר בשמן 100% אורגני המכיל  תמצית שמני ירקות, ותמציות שמני גרניום, ברוש ופלמרוזה לחיזוק הגוף והנפש. מומלץ לטבול אחת לשבוע במים פושרים כרבע שעה, ולדאוג לכוס שתייה (מים, תה צמחים) בהישג יד. מוסיקה אהובה ברקע תשפר פלאים גם את מצב הרוח:)Blacknet.co.il - בניית אתרים