חיפוש
מבצע

קרם לחות יומיומי

הגנה יעילה לכל עונות השנה

 חשוב להשתמש במסנני קרינה בקיץ ובחורף, ובטח בארץ שטופת שמש כשלנו. אנו שומעים שוב ושוב על חשיבות ההגנה על העור מפני קרני השמש, אם בשל הסיכון לסרטן עור, ואם בשל האצת הליכי הזדקנות העור ושבירת מבנה הקולגן, הגורם לקמטים וכתמים על הפנים.

הגברת המודעות לצורך בשימוש במסנני קרינה גורמת לחברות רבות לייצר תכשירים ברמת יעילות שונה. אולם כדי להוזיל את עלות התכשירים מרבית החברות משתמשות במסנני קרינה המכילים חומרים מסרטנים ומתכות, והשימוש בהם לא מומלץ לאף אחד, ובמיוחד לא לנשים הרות ולילדים.

חדש בישראל: קרם לחות יומיומי אורגני SPF 30 

חברת נילס יארד רמדיס הבריטית, מחלוצות חברות הקוסמטיקה האורגנית בעולם, מציגה לראשונה בישראל את המוצר קרם לחות יומיומי אורגני SPF 30(New Wild Rose Daily Moisture SPF 30 המספק הגנת UVA/UVB יעילה לכל סוגי העור. הקרם הינו מסנן קרינה  100%מינראלי, הראשון הנושא תו תקן של SOIL ASSOCIAATION – האגודה הבריטית לאישור מוצרים אורגנים  בתנאים המחמירים ביותר.
 
  • הקרם מתאים לשימוש יומיומי כקרם לחות אורגני בעל מקדם הגנהSPF 30 המתאים לכל סוגי העור.
  • הקרם מספק הגנה ולחות ל- 12 שעות, עשיר במרכיבי לחות ובנוגדי חמצון למניעת ההשפעות המזיקות של קרני השמש.
  • מרכיב הלחות וההזנה מופק משמן ורד הבר, ומעניק תחושה קטיפתית נפלאה ומהווה בסיס והכנה לתכשירי האיפור השונים

טיפ טיפוח לסיום:

כדי להימנע ממחסור בוויטמין D החיוני לבריאות העצמות ולמניעת סרטן העור, יש לחשוף חצי גוף לשמש, ללא מסנן, למשך כ- 20 דקות יומיום, עד שהוא הופך ורוד. עדיף להימנע מחשיפה נוספת וכמובן להגן על עור הפנים עם קרם לחות אורגני SPF 30 מבית נילס יארד רמדיס, לפני כל יציאה מהבית.

בואי להתנסות במוצר החדש שלנו- קרם לחות יומיומי אורגני SPF 30 -  באחת החנויות המוכרות את מוצרי נילס יאד רמדיס וכן לקבל ייעוץ מקצועי ללא תשלוםלחצי כאן לבדיקה היכן נמצאת חנות הקרובה לביתך.Blacknet.co.il - בניית אתרים