חיפוש
מבצע

שמני עיסוי

השילוב המנצח בין תענוג לבריאות!

חוש הריח, הינו חוש המוערך פחות אצל בני האדם, כנראה בשל העובדה שמרבית השפעתו מתקיימת ברמה לא מודעת. בעזרת חוש זה אנו בוחרים את בן הזוג שלנו, מזהים את הצאצאים שלנו, ובעבר הוא היה חיוני לבדיקת איכות וטריות המזון. זהו בעצם החוש האחראי לרביה ולהישרדות שלנו. לאובדן חוש הריח יש השפעות מרחיקות לכת על מצבנו הפיזי והנפשי בעיקר.
 
לא כל בני האדם רגישים לריח באותה מידה, ונשים רגישות יותר מגברים. חשוב לזכור שריחות המועברים למוח מעובדים בחלקים במוח שהינם מחוץ למודעות המיידית שלנו. מחקרים שנעשו לאחרונה, כולל בבית החולים שיבא, הוכיחו שאצל נשים הסובלות מדיכאון, ומחלות נפש אחרות, יש פגיעה קשה בחוש הריח ושניתן לשפר את מצבן הנפשי בעזרת חשיפה לריח של תפוז, לימון או לבנדר.
 
שימוש בריחות לצרכי ריפוי נעשה כבר בימי יוון העתיקה, ומשמש עד היום כנגזרת של הרפואה המשלימה תחת השם ארומתרפיה. בשיטה זו משתמשים בשמנים אתריים-נדיפים, המופקים מצמחים, פירות, ירקות ופרחים המוחדרים לגוף בהרחה, עיסוי, אמבטיה או מריחה נקודתית על עור הגוף, סמוך לבלוטות הלימפה. לאיכות חומרי הגלם וטכנולוגית הפקת השמן, השפעה מכרעת על איכותו ורמת הפעילות שלו.
 
חברת נילס יארד רמדיס הבריטית נחשבת לחלוצה ופורצת דרך בארומתרפיה המודרנית. השמנים מתוצרתה מופקים מצמחים שגדלו ללא חומרי הדברה בשדות באזורים שונים בעולם, ובשדות הגידול של החברה. השמנים האתריים של נילס יארד רמדיס נחשבים לטובים מסוגם בעולם והם מהווים בסיס בריכוז משתנה לכל מוצרי הקוסמטיקה האורגנית של נילס יארד רמדיס.

בארץ ניתן להשיג כרגע שלושה שמני עיסוי נפלאים 100% טהורים ואורגניים המורכבים משמן בסיס ומועשרים בתמציות שמנים אתריים:

שמן אורגני ארומאטיק
שמן עיסוי מפנק עם גרניום לאיזון מצב הרוח, לבנדר להרגעה ומיורן ספרדי מחמם ,ממריץ ומשפר את זרימת הדם. כל אלו מעורבים בבסיס לחות קליל ועשיר עשוי משמנים אורגניים של חמניה, שקד ודגן.
עיסוי כללי, נקודתי, או תוספת לאמבטיה של שמן זה, יסייע לתחושה של רוגע, יקל על כאבי גוף ויחמם שרירים תפוסים, ירחיב את דרכי הנשימה וישפר באופן מיידי את התחושה הכללית. אפקט החימום של המיורן מתאים מאוד לטיפול במחלות חורף. במצב זה ניתן לעסות אותו באזור החזה לכסות בבד כותנה ולהיכנס למיטה.

שמן גרניום-אורנג
שילוב של שמני בסיס כמו שקדים, נבט חיטה וזית אורגני, בתוספת שמן תפוז מתוק וגרניום. תערובת נהדרת להרמת מצב הרוח ולטיפול בעייפות קשה. ניתן להריח, למרוח על אזור הצוואר או להוסיף לאמבט מים. שימוש בשמן לעיסוי הגוף, ישפר מאוד את מראה העור, כולל במצבים של צלוליטיס ויסייע לסילוק רעלים.

שמן עיסוי מרגיע - מרכיבים אורגניים
שמני ירקות מזינים ומשככים אשר מופקים משקד, אבוקדו וחוחובה להזנה עמוקה של העור, משולבים עם שמנים אתריים אורגניים טהורים נוספים: גרניום לשיפור מצב הרוח ולהרגעה, ברגמוט המומלץ לטיפול בעצבנות יתר וחוסר שקט, פלמרוזה לחיזוק וכמעורר מיני וברוש לחימום והתעוררות.
שמן זה מתאים לעיסוי במצבים של עייפות וחולשה, פיזית ונפשית ומשמש כמעורר כללי ומעורר מיני. מתאים לעיסוי אינטימי חוויתי, לשיפור הזוגיות וחיי האהבה.

לסיכום: השמנים האתריים של נילס יארד רמדיס מומלצים במיוחד כעת בעונת המעבר ולקראת הצטננויות ושפעות החורף- למניעה ולטיפול, שכן הארומתרפיה הינה אחת מהתרופות הטבעיות הפופולריות ביותר כיום.

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ ללא תשלום עם נטורופטית המתמחה בבעיות עור, להתאמה מושכלת של תוספי תזונה, תזונה נכונה ותכשירים לעור ולשיערBlacknet.co.il - בניית אתרים