שמפו מזין ללא סבון מועשר בתמצית רוז

Rose Enriching Shampoo

מחיר: 90
שמפו מעשיר המעניק ברק וחיות לשיער יבש, פגום או צבוע, ומעניק לו מגע רך יותר. השילוב של שמני תמצית ורדים, היפופיאה ופסיפלורה העשירים בוויטמינים מנקה את השיער ועור הקרקפת בעדינות, ועוזר במניעת קצוות מפוצלים. אנו דואגים שליין השמפו שלנו יהיה עם פחות קצף, כדי לשמר את השמנים הטבעיים של השיער. הרבה מדי קצף גורם לשיער קשיח ויבש, ומגרה את עור הקרקפת הרגיש.

יתרונות:

*  מתאים לשיער יבש, פגום או צבוע 

*  למראה זוהר ומלא חיות

* פחות קצף


הוראות שימוש:

יש להרטיב את השיער עם מים חמימים, לשים שמפו, ולעסות בעדינות. לשטוף היטב, ולחזור על הפעולות במקרה הצורך. לתוצאות מיטביות, יש להשתמש לאחר מכן ב קונדישנר מועשר בתמצית רוז.

טיפים לניקיון:

חמימות תעזור לפתוח את קצה השערה, ותאפשר לחומרים שמנוניים שהצטברו לצאת. יש להימנע משימוש במים חמים מדי שייבשו את השיער ועור הקרקפת. הטמפרטורה האידיאלית היא חמימה למגע על העור. שימ/י לב להתמקד על עיסוי הקרקפת. אפקט העיסוי יעזור גם בחידוש זרימת הדם בעור, ולהוריד תאים מתים ולכלוכים קטנים. שאריות השמפו ירדו במהלך השטיפה. רק במקרה שהשיער ארוך מאד (ומלוכלך מאד!) יש להוסיף שמפו לשיער עצמו. לתוצאות מיטביות, יש לשטוף את השיער עם מים קרים לסיום. דבר זה יסגור את קצה השערה (ויעניק לה ברק), ויגביל את בלוטות החלב לצמצום ייצור הסבום.

מומלץ לבעלי שיער יבש, פגום או צבוע.משלוח:

שליח עד הבית 30 ש"ח, בקנייה מעל 300 ש"ח שליח עד הבית חינם
Blacknet.co.il - בניית אתרים